54257

Kurumsal

Sektöre 1992 yılında KÜSGET Sanayi bölgesinde 350 metrekarelik bir alanda adımlarını atan BİLPEN günümüzde ise firmamız bünyesinde ki 4500 metrekarelik alanıyla Organize Sanayi bölgesinde yoluna devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana ülkemizin bir çok bölgesine PVC Doğrama imalatı ve montaj hizmeti vermekteyiz, sektörümüz içerisindeki alternatiflerimizden bizleri ayıran fakörleri sıralamak gerekirse "Dürüstlük, İşimizi takibatini düzgün yapmamız ve koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetidir" bunların yanı sıra en uygun fiyat en iyi kalite prensibimizin müsterilerimiz tarafından benimsenmesi de etkenler arasındadır.

Geniş ürün yelpazesi ile PVC Doğrama konusunda her türlü talebe cevap veren BİLPEN 70 lık seri 60 lık seri- 4 odacıklı , 60 lık seri 3 odacıklı , Sürme ve yardımcı etmenlerle beraber ,ısıcam ,ısıcam-löve, ısıcam konforla alanında uzman personelimiz ile müşterilerimize en iyi hızmeti sağlamaktadır, musterilerimiz bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, herşeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır.

Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yegane hedefimizdir.

Sizleri şehrimizin en gözde semtlerinden Fevzi Çakmak Bulvarında bulunan 210 metrekarelik BİLPEN bünyesindeki showroomumuza beklemekteyiz.
 

X